Aplikacja o fundusze europejskie w perspektywie finansowej 2014-2020

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Nasze społeczności

Video

Reklama

My na Twitterze

Aplikacja o fundusze europejskie w perspektywie finansowej 2014-2020
Posted by

Aplikacja o fundusze europejskie w perspektywie finansowej 2014-2020

Jak aplikować o fundusze europejskie?

 

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zaprasza na seminarium edukacyjne „Jak aplikować o fundusze europejskie w perspektywie finansowej 2014-2020?”.

Seminarium skierowane jest do przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a także organizacji pozarządowych, pragnących aplikować o dofinansowanie w ramach funduszy strukturalnych oraz programów Unii Europejskiej, jak również dla wszystkich pragnących podnosić swoje kompetencje z zakresu efektywnego prowadzenia i rozliczania projektów. Celem seminarium jest przekazanie uczestnikom wiedzy i praktycznych umiejętności, potrzebnych podczas ubiegania się o środki wspólnotowe.

Podczas seminarium omówione zostaną m.in. konkursy dostępne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój w latach 2014 – 2020, zestawienie najważniejszych zasad aplikowania o fundusze europejskie, kwalifikowalność wydatków w projekcie, a także najczęściej popełniane błędy powodujące odrzucenie projektu.

Seminarium odbędzie się w Warszawie 30 listopada 2015 w godzinach 9:00-15:30 w Centrum Przedsiębiorczości Smolna (ul. Smolna 4/Kruczkowskiego 5). Zgłoszenia należy przesłać na adres: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl

Liczba miejsc jest ograniczona – seminarium przewidziane jest dla 60 osób. Zapisy będą prowadzone na podstawie kolejności zgłoszeń.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Punktu Informacji Europejskiej.

Żródło: msport.gov.pl
Fot: freeimages.com

1 0 812 24 listopada, 2015 Biznes, News 24 listopada, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.