Artur Siódmiak CAMP 2014

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Nasze społeczności

Video

Reklama

My na Twitterze

Pomagamy

Artur Siódmiak CAMP 2014
Posted by

Artur Siódmiak CAMP 2014

Artur Siódmiak CAMP 2014 w Hali Torwar w Warszawie

22 listopada 2014 odbyła się kolejna, długo wyczekiwana edycja Artur Siódmiak CAMP. Po raz kolejny spotkaliśmy się z fanami piłki ręcznej w Hali Torwar w Warszawie, która konsekwentnie realizuje politykę prosportową.

Sobotnia impreza była okazją do aktywności wszystkich mieszkańców Warszawy, bowiem formuła trzech paneli uwzględnia zarówno uczestnictwo czynne, jak i bierne w ramach kibicowania podczas Meczu Gwiazd. W pierwszej części imprezy, podczas panelu, tzw. multisportowego, było można spróbować swoich sił w przygotowanych przez AZS Środowisko Warszawa aktywnościach sportowych.

– Podczas pierwszej części mojego CAMP-u dzieci i rodzice mieli okazję wspólnie spędzić aktywnie wolny czas, uczestnicząc w multisportowych aktywnościach z akcentami piłki ręcznej. W dobie deficytu czasu wolnego rodzinna zabawa oraz przeżywanie emocji to jedne z wielu celów jakie chcę realizować poprzez moją imprezę. Atrakcyjna forma zajęć ruchowych wpisuje się również w akcję Ministerstwa Sportu i Turystyki „Stop zwolnieniom z WF-u”, której jestem ambasadorem – zapowiedział organizator imprezy Artur Siódmiak.


Kolejnym elementem imprezy był dedykowany trening z Siódmiakiem. Na tę część CAMP-u zostali zaproszeni mali sportowcy, którzy chcą poznać tajniki treningu, strategii czy nowoczesnych technik w piłce ręcznej.

– W tej części chciałem podzielić się moim warsztatem zawodniczo-trenerskim, który wypracowałem podczas całej kariery na parkietach w Polsce i Europie. Zdradziłem trochę tajników tej pięknej dyscypliny oraz opowiedziałem dzieciakom, że warto przełamywać swoje słabości, ciężko pracować oraz systematycznie podejmować wyzwania, aby osiągać cele nie tylko w obszarze sportowym, także w życiu codziennym. Ten panel jest w pewnej części edukacyjno-wychowawczy, motywujący, wskazuje drogę, która jest jedyną właściwą by osiągnąć w życiu więcej niż inni. Tylko wtedy stajemy się „Mistrzami”, i to nie tylko w sporcie – zapowiada „Siódym”.

Grając na parkietach w Szwajcarii, Norwegii, Niemczech Artur poznał system szkolenia oraz metody treningowe najmłodszych dzieci. Zarówno w PGNiG Akademii Małych Mistrzów, której jedna z filii znajduje się w Warszawie -Targówku w Szkole Podstawowej 285 jak i na zbliżającym się CAMP-ie zostaną wykorzystane wieloletnie doświadczenia i wypracowane metody nauczania.

Po treningu dzieci otrzymali pamiątkową koszulkę z autografem Artura Siódmiaka oraz profesjonalną piłkę, która ma być motywatorem do rozwijania swoich umiejętności.

Ostatnią częścią CAMP-u był Mecz Gwiazd. Zmierzyli się w nim: znani sportowcy, dziennikarze, samorządowcy oraz donatorzy sportu z regionu.

Wszyscy uczestnicy CAMP-u mieli możliwość zapisania się do PGNiG Akademii Małych Mistrzów, mieszczącej się w Szkole Podstawowej 285 w dzielnicy Warszawa – Targówek.

Po imprezie była możliwość zdobycia autografów na przygotowanej przez Akademię Piłki Ręcznej specjalnej pamiątkowej karcie oraz zrobienie sobie wspólnego zdjęcia. Dodatkowo zostały rozlosowane oryginalne koszulki Reprezentacji Polski z nr 9, dokładnie takie w jakiej Artur rzucił słynną bramkę w 2009 roku w meczu z Norwegią, która dała Polakom awans do półfinału mistrzostw świata.

Program czasowy imprezy:

11.00-13.00- AKTYWNOŚCI MULTISPORTOWE

13.00-15.00- TRENING Z ARTUREM SIÓDMIAKIEM

15.00-16.00- MECZ GWIAZD

Źródło: Ministerstwo Sportu i Turystyki (msport.gov.pl)
fot: msport.gov.pl

2 0 1405 03 grudnia, 2014 News, Przewodnik Grudzień 3, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Polecamy

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.