Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Bal Karnawałowy we Fredrikstad
Posted by

Bal Karnawałowy we Fredrikstad

Bal Karnawałowy we Fredrikstad – relacja

„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara! Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie. Niech w zabawie, no i w tańcu splotą się ręce przebierańców. Bawmy się więc wesoło, niechaj wszystkie pary wirują wkoło”

To był Bal, nasz wielki Bal…

Bal Karnawałowy odbył się 21. stycznie. Doborowe towarzystwo, muzyka i radosne, karnawałowe pląsy. Były konkursy, były zabawy, malowanie twarzy, były tylko uśmiechnięte buzie, tańce i wiele pozytywnych emocji!

Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy super muzyce. Taka zabawa, wraz rodzicami to niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, Nauczycielom, całej Kadrze szkoły oraz Radzie Rodziców, pomagającym Rodzicom i przede wszystkim Pani Dyrektor jak i Przewodniczącemu ZPF Zbigniewowi Górskiemu– serdecznie dziękujemy!

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

A teraz zapraszamy na kolejne zajęcia, już 4 lutego.

 

Źródło: Polska Społeczna Szkoła Sobotnia we Fredrikstad im. Janusza Korczaka (szkolapolska.com.pl)
Fot: szkolapolska.com.pl

1 0 748 25 stycznia, 2017 Kultura i sztuka, News 25 stycznia, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.