Darmowe rozmowy w Lycamobile

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Darmowe rozmowy w Lycamobile
Posted by

Darmowe rozmowy w Lycamobile

Jak wynika z cyklicznie publikowanych danych przez Główny Urząd Statystyczny, liczba Polaków przebywających zagranicą cały czas rośnie.

 

Najnowsze dane GUS wskazują, że do końca trzeciego kwartału 2013 roku Polskę na stałe opuściło prawie 26000 osób. W związku z coraz częstszymi wyjazdami za granicę, Lycamobile przygotowała specjalną promocję, umożliwiającą darmowy kontakt telefoniczny pomiędzy użytkownikami Lycamobile w 17 krajach. Promocja trwa do końca maja br.

– Z badań GUS wynika, że najczęstszym kierunkiem wyjazdów Polaków wciąż pozostają kraje Europy. Dlatego, sieć Lycamobile umożliwia darmowe połączenia do innych użytkowników sieci w Austrii, Belgii, Norwegii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Francji, Holandii, Szwecji, Polsce, Hiszpanii, Danii, Szwajcarii, Portugalii oraz Wielkiej Brytanii. Co więcej, nie zapomina też o osobach przebywających w Stanach Zjednoczonych czy Australii. Przebywając w wymienionych krajach można do końca maja rozmawiać ze sobą wewnątrz sieci Lycamobile bez ponoszenia żadnych kosztów. To wspaniała promocja, biorąc pod uwagę, że granice w dzisiejszych czasach zacierają się, a nasi bliscy mieszkają już nie tylko w tym samym mieście co my – przekonuje Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Oferta ważna jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Lycamobile. W trakcie trwania oferty klient otrzyma 3000 minut na rozmowy wewnątrz sieci Lycamobile. Aby aktywować promocję, wystarczy jedynie doładować konto telefoniczne dowolną kwotą, tak aby jego stan nie był niższy niż równowartość 1 zł.

Więcej informacji na temat operatora dostępnych jest na www.lycamobile.pl. Zakup starterów oraz doładowań konta telefonicznego sieci Lycamobile w Polsce umożliwia epay Polska, dywizja działająca w ramach Euronet Polska.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

3 0 269 17 października, 2014 Biznes, News 17 października, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.