Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Festiwal Polskich Filmów w Norwegii
Posted by

Festiwal Polskich Filmów w Norwegii

Zakończyła się już trzecie edycja Festiwalu Dni Polskich Filmów we Fredrikstad

Chcielibyśmy podziękować organizatorom, głównie Madzi Tutka-Gwóźdź, za to, iż pomyśleli o najmłodszej widowni. Rodzinny seans przyciągnął wielu rodziców  ze swoimi dziećmi do kina. „Zaczarowany ołówek” to miłe wspomnienia i możliwość pokazania swoim pociechom bajki ich dzieciństwa. Dzieci z Polskiej Sobotniej Szkoły we Fredrikstad skorzystały z tej możliwości. Seans będzie wyświetlany raz jeszcze z uwagi na problemy techniczne. Organizator poinformuje o nowej dacie, zapraszamy wówczas serdecznie.

Zabawy kreatywne w gronie najbliższych i możliwość spędzenia czasu ze swoim dzieckiem jest dla rozwoju dziecka bardzo istotny. Warsztaty podczas festiwalu były atrakcją nie tylko dla dzieci, ale i dla ich rodziców.

Szkoła swoje podziękowania kieruje również do Agnieszki Smyda-Rekis i Doroty Majewskiej-Smyda za reprezentowanie szkoły, pomoc w organizacji i promocji festiwalu wśród dzieci i rodziców społeczności szkolnej.

Do kolejnego roku.

Zarząd Szkoły Polskiej we Fredrikstad

 

Źródło: Polska Szkoła we Fredrikstad (szkolapolska.com.pl)
Fot: szkolapolska.com.pl

1 0 417 31 października, 2016 Kultura i sztuka, News 31 października, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.