Highasakite z Norwegii w Polsce

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Highasakite z Norwegii w Polsce
Posted by

Highasakite z Norwegii w Polsce

W piątek 27 lutego na festiwalu Electronic Beats wystąpi gwiazda z Norwegii, zespół Highasakite.

 

Jego debiut „Silent Treatment” w wielu skandynawskich zestawieniach uznawany jest za najlepszą płytę 2014 roku. Zespół znalazł się na prestiżowej liście Hot 100 australijskiego radia Triple J.

Muzyka Highasakite to nie tylko hołd, składany Indianom Ameryki Północnej, ale również szeroka, pełna kontrastów paleta brzmieniowych barw.

Koncert odbędzie się w Palladium.

Już trzeci rok z rzędu australijski kanał radiowy Triple J zaprosił publiczność na całym świecie do glosowania na największe przeboje światowej muzyki roku.

Highasakite jest jednym z dwóch norweskich zespołów (obok Röyksopp), które trafiły na listę Triple J Hot 100 za rok 2014. Oddano ponad dwa miliony głosów ze 188 krajów. Norwegia zajęła 5. miejsce na Triple J Hot 100, tuż za znacznie większymi krajami, jak Australia, USA, Wlk. Brytania i Nowa Zelandia.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony amb-norwegia.pl
Fot: freeimages.com

1 0 1219 19 lutego, 2015 Kultura i sztuka, News 19 lutego, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.