Historia Polski w międzynarodowej perspektywie - konferencja

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Nasze społeczności

Video

Reklama

My na Twitterze

Historia Polski w międzynarodowej perspektywie – konferencja
Posted by

Historia Polski w międzynarodowej perspektywie – konferencja

Konferencja „Historia Polski w międzynarodowej perspektywie”

 

W dniach 3-4 grudnia 2015 r. odbędzie się w Krakowie doroczna konferencja poświęcona dyplomacji historycznej.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych we współpracy z Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie organizuje kolejną doroczną konferencję poświęconą dyplomacji historycznej. Celem konferencji jest wykorzystanie doświadczeń i sugestii historyków z innych państw do bardziej efektywnej promocji dziejów Polski za granicą. Uczestnikami będą zagraniczni eksperci ze znajomością języka polskiego oraz z dorobkiem publikacji nt. historii Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

W pierwszej części konferencji, otwartej dla publiczności, Prof. A. Zamoyski wygłosi wykład kierunkowy. Część seminaryjna, zamknięta dla publiczności, będzie poświęcona historii Polski w perspektywie anglosaskiej, niemieckiej oraz środkowoeuropejskiej. Wartością dodaną tej części będzie przygotowanie raportu końcowego w formie rekomendacji.

Źródło: kopenhaga.msz.gov.pl
Fot: freeimages.com

2 0 1055 26 listopada, 2015 Kalendarium, News, Polska 26 listopada, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.