Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Nasze społeczności

Video

Reklama

My na Twitterze

Pomagamy

Jak otrzymać kredyt pracując w Norwegii
Posted by

Jak otrzymać kredyt pracując w Norwegii

Polacy nadal są w Norwegii jedną z najliczniejszych mniejszości. Szacunkowe dane mówią, że pracuje tam około stu tysięcy naszych rodaków. Najczęściej urzeka ich w tym kraju tak inna od polskiej kultura pracy pozbawiona nadmiernego pośpiechu oraz agresji, cenią sobie także wysokie zarobki, doskonale zorganizowane zaplecze socjalne oraz związany z nimi znacznie wyższy od polskiego standard życia. Polacy w Norwegii pracują głównie w przemyśle stoczniowym oraz budowlanym.

Życie w dwóch krajach

Istnieje duża grupa osób, które dzielą swoje życie pomiędzy Polskę i Norwegię. Ma na to wpływ stosunkowa bliskość geograficzna i doskonałe skomunikowanie połączeń lotniczych. Statystyki z ostatnich kilku lat pokazują jasno, że jeśli chodzi o Polaków w Norwegii, to zdecydowanie przeważa czasowa migracja zarobkowa. Nasi rodacy decydują się na zarabianie w kraju wikingów, jednak rzadziej osiadają tam na stałe. Swoje plany rodzinne i przyszłość wiążą z polską. Ma na to zapewne wpływ ciągle spadająca stopa bezrobocia w naszym kraju, która zachęca do powrotu.

Praca w Norwegii, kredyt w Polsce

W sytuacji, kiedy pracujemy w Norwegii, a docelowo planujemy jednak osiąść w rodzinnym kraju, często stajemy przed dylematem jak uzyskać kredyt w Norwegii? Na szczęście polskie banki stają się w tej sprawie coraz bardziej elastyczne i często nie wymagają nawet osobistego kontaktu w placówce celem uzyskania dodatkowego finansowania podczas pracy za granicą. Niestety część polskich instytucji finansowych wymaga dokładnego udokumentowania kilkuletniego pobytu w Norwegii wraz z przebiegiem zatrudnienia. Czasem trudno się odnaleźć w różnorodnych wymaganiach i wybrać kredyt gotówkowy w Norwegii, który spełni nasze wymagania. Dlatego warto sprawę powierzyć fachowcom.

Rozwiązanie – ACONTO

Aconto jest nowoczesnym operatorem bankowym, który pomoże nam uzyskać kredyt w Norwegii na mieszkanie w Polsce. Z nim żadna pożyczka w Norwegii nie będzie niemożliwa do otrzymania. Doradcy z Aconto porównają dla nas wszystkie oferty instytucji bankowych oraz pozabankowych i przedstawią taką, która będzie najkorzystniejsza w naszej sytuacji. Oczywiście najłatwiej będzie uzyskać kredyt gotówkowy w Norwegii osobom, które posiadają umowę o pracę zapewniającą dochód na odpowiednim poziomie. Instytucje finansowe biorą także pod uwagę dotychczasową historię kredytową, sytuację małżeńską oraz posiadane przez osobę ubiegającą się o środki finansowe oszczędności.

Niezależnie od tego, czy nasze wynagrodzenie za pracę w Norwegii otrzymujemy na konto w polskim, czy norweskim banku, niezależnie czy wypłacane jest ono w złotówkach, czy w innej walucie w Aconto otrzymamy kredyt gotówkowy w złotówkach, który będziemy mogli przeznaczyć na dowolny wybrany przez nas cel. Możemy na przykład wziąć kredyt w Norwegii na dom w Polsce. A kredyt gotówkowy pozwoli nam kupić samochód, przeprowadzić remont mieszkania czy pojechać na wymarzone wakacje z najbliższymi. Wszystko to szybko i sprawnie.

W Aconto decyzja kredytowa dotycząca wniosków opiewających na maksymalnie 15 tysięcy złotych odbywa się na oświadczenie w przeciągu zaledwie 10 minut. Bez zbędnych nikomu niepotrzebnych formalności. Oferta Aconto sprawia, że pracując w Norwegii, możemy z powodzeniem realizować swoje plany w Polsce, z pomocą odpowiedniego kredytu.

Fot: aconto.pl

8 0 1485 03 lutego, 2018 Biznes, News Luty 3, 2018

Dodaj komentarz

Reklama

Polecamy

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.