Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Kolejne spotkanie w Polskiej Szkole we Fredrikstad
Posted by

Kolejne spotkanie w Polskiej Szkole we Fredrikstad

Zapraszamy na kolejne spotkanie w naszej szkole

Zajęcia rozpoczynają się planowo 9:30, 26.11.2016.

Lekcje dydaktyczne oraz zajęcia dodatkowe odbywają się bez zmian. Nie ma zajęć logopedycznych, przełożone zostały na 10.12.

Tego dnia będzie nagrywany krótki film o naszej szkole, film posłuży celom propagowania naszej szkoły. Prosimy poinformować dzieci o obecności kamery. Film ma być odzwierciedleniem naszej pracy, prosimy o współpracę i uśmiech.

W naszej szkole zaczyna się również przedświąteczne przygotowania. Tego dnia rozpoczyna się nabór do chóru na kolędy i pastorałki oraz młodych aktorów na Jasełka. Koncert odbędzie się 17. grudnia w szkole. Dzieci  otrzymały też zaproszenie do wzięcia udziału w odbywającym się co roku koncercie kolęd w Parafii św Brygidy we Fredrikstad 17.12 wieczór. Więcej informacji  Kinga Szmyd.

Drodzy rodzice, przypominamy o pomocy dziecku przy nauce i lekcji domowej. Prosimy postarać się, aby dziecko przybyło na czas. Prosimy również o informacje do nauczyciela jeśli dziecko ma być nieobecne.

Zapraszamy chętnych rodziców do bliższej współpracy w zakresie Rady Rodziców. Potrzebni będą pomocnicy w organizacji  sklepiku i głównie Mikołaja. Zapraszamy do pani Agnieszki- sklepik:)

Przypominamy też Wszystkim, iż trwają zajęcia Yogi na które Marta-instruktor serdecznie zaprasza. Start 9:45.

Dziękujemy serdecznie, każdy element dodany i poparty Państwa akceptacją, ułatwia naszą pracę i usprawnia organizację.

Z poważaniem
Pracownicy i Zarząd Szkoły.

 

Źródło: Polska Szkoła we Fredrikstad ()
Fot: własność redakcji

1 0 1107 23 listopada, 2016 Kalendarium, Nauka i badania, News, Norwegia 23 listopada, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.