Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

McMaster International Review Course in Internal Medicine
Posted by

McMaster International Review Course in Internal Medicine

III edycja konferencji McMaster International Review Course in Internal Medicine w Krakowie

W dniach 11–13 maja br. odbędzie się w Krakowie kolejna edycja międzynarodowego kursu organizowanego pod auspicjami International Society of Internal Medicine (ISIM) i European Federation of Internal Medicine (EFIM).

Ponad 30 wybitnych ekspertów z Ameryki Północnej i Europy przedstawi aktualne zasady postępowania w różnych chorobach, zgodnie z najnowszymi wytycznymi praktyki klinicznej. W poprzednich edycjach wzięli udział lekarze z ponad 30 krajów. Uczestnicy kursu otrzymują punkty edukacyjne uznawane w Europie i w Ameryce Północnej.

Kurs został objęty honorowymi patronatami Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego, Wicepremiera i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego oraz Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła. Szczegółowe informacje o kursie (w tym program) znajdują się na stronie internetowej www.mircim.eu. Można tam znaleźć również w formie wideo wykłady z poprzednich edycji kursu.

Kurs jest doskonałą okazją do tego, by połączyć doskonalenie zawodowe na najwyższym światowym poziomie z odwiedzinami Polski.

 

Źródło: Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej w Oslo (oslo.msz.gov.pl)
Fot: oslo.msz.gov.pl

1 0 709 06 marca, 2017 Kalendarium, News, Polska, Zdrowie 6 marca, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.