Norweski architekt Geir Haaversen na RIFF Warszawa 2015

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Norweski architekt Geir Haaversen na RIFF Warszawa 2015
Posted by

Norweski architekt Geir Haaversen na RIFF Warszawa 2015

RIFF Warszawa 2015: czołowi architekci światowi pokazują przyszłość w dziedzinie elewacji, dachów i izolacji

 

12. października odbędzie się w Warszawie RIFF Międzynarodowa Expo Konferencja Architektury – jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych promowaniu najnowszych przykładów dobrych praktyk i wybitnych osiągnięć w architekturze polskiej i europejskiej. Wśród prelegentów: norweski architekt Geir Haaversen.

Geir Haaversen z międzynarodowej firmy architektonicznej Partner A-Lab z siedzibą w Oslo, przedstawi dwa niedawno zrealizowane projekty: ‘The Carve’ – finalistę z 2014 r. w dorocznym konkursie o nagrody MIPIM Architectural Review Future Project, związane z międzynarodowymi targami architektury i budownictwa w Cannes i ‘Statoil office building’ – projekt, który zdobył nagrodę World Architecture Festival WAF 2013 w Singapurze w kategorii ‘best office building’ oraz nagrodę WAN Facade Award 2012, kategoria ‚sektor komercyjny’.

Konferencja RIFF 2015 odbędzie się w hotelu Marriott w Warszawie. Prezentacje, znajdujące się w programie expo konferencji, skupiają się na innowacyjnych konstrukcjach fasad, projektach dachów i pracach izolacyjnych wykonanych w budynkach najwyższej klasy. Duże projekty będą zaprezentowane przez architektów i wykonawców z różnych perspektyw.

Edycja RIFF 2015 zgromadzi w Warszawie ponad 200 architektów, designerów, właścicieli i beneficjentów projektu, liderów na rynku budowlanym, firmy z rozwiązaniem dla fasad, dachów i izolacji. Poczas konferencji, w trakcie sesji plenarnych, warsztatów oraz wystaw tematycznych prelekcje wygłosi 27 międzynarodowych i polskich prelegentów.

Konferencja organizowana jest przez ABplus Events.

Źródło: amb-norwegia.pl
Fot: freeimages.com

0 0 983 07 października, 2015 Kalendarium, Kultura i sztuka, News, Polska 7 października, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.