Nowa siedziba Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Oslo

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Nowa siedziba Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Oslo
Posted by

Nowa siedziba Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Oslo

Od 24 listopada 2014 r. Wydział Konsularny Ambasady RP w Oslo będzie tymczasowo funkcjonował w siedzibie Ambasady RP w Oslo przy Olav Kyrres plass 1.

 

Ze względu na konieczność opuszczenia dotychczasowej siedziby Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Oslo przy Nedre Volgate 5 , urząd z dniem 24 listopada 2014 r. rozpocznie tymczasowo funkcjonowanie, w budynku Ambasady RP w Oslo przy Olav Kyrres plass 1.

W związku z powyższym uprzejmie informujemy, iż z powodów techniczno – organizacyjnych, aż do odwołania, nie będą przyjmowane zapisy na śluby udzielane w Wydziale Konsularnym Ambasady RP w Oslo. Oświadczenia o wstąpieniu w związek małżeński, jak zawsze, można złożyć w oparciu o przepisy prawa norweskiego przed upoważnionym urzędnikiem norweskiego wymiaru sprawiedliwości ( http://www.domstol.no/no/Enkelt-domstol/Oslo-byfogdembete/Vigsler/Om-borgerlig-vigsel/ ).

Przepraszamy za wszelkie wynikające z tej sytuacji niedogodności. Będziemy podejmować starania, aby je zminimalizować.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady RP w Oslo
Fot: freeimages.com

2 0 1141 17 listopada, 2014 News, Rozmaitości 17 listopada, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.