Nowe technologie w Rzeszowie - warsztaty

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Nowe technologie w Rzeszowie – warsztaty
Posted by

Nowe technologie w Rzeszowie – warsztaty

Warsztaty dla miłośników nowych technologii w Rzeszowie

Techniczne aspekty wdrażania beaconów, tworzenie assetów graficznych do gier komputerowych, czy trening interpersonalny to niektóre z zagadnień, jakie znajdą się na warsztatach ze specjalistami z firm informatycznych; zajęcia odbędą się w czwartek w Rzeszowie.

Warsztaty organizuje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w ramach Dnia Nowych Technologii.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka uczelni Urszula Pasieczna zajęcia poprowadzą specjaliści ze znanych firm informatycznych, zajmujących się np. produkcją aplikacji mobilnych i systemów wspierających procesy biznesowe, gier komputerowych na PC i konsole, liderzy w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi internetu, czy w budowie zaawansowanych technologicznie systemów sprzedaży internetowej.

„Będą to wysokiej klasy specjaliści ze znanych firm informatycznych, takich jak: Cisco Systems Poland, Witchcraft Studios, Pilkington Automotive Poland, Sintra Consulting Poland i CI Games Team Rzeszów” – wymieniła rzeczniczka.

W czasie zajęć uczestnicy poznają m.in. zaawansowane techniki programowania, tajniki zarządzania projektami programistycznymi, techniczne aspekty wdrażania beaconów, czy tworzenie assetów graficznych do gier komputerowych. Dowiedzą się też, jakie są trendy technologii VoIO i wezmą udział w treningu interpersonalnym „Postaw na rozwój”.

W programie Dnia Nowych Technologii znajdzie się też strefa rozrywki, gdzie uczestnicy będą mogli sterować robotem przy pomocy kinect oraz zagrać na symulatorze dronów.

Ponadto po zakończeniu warsztatów odbędzie się spotkanie rekrutacyjne do pracy w jednej z firm biorących udział w zajęciach. Zainteresowani powinni przygotować swoje CV.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić swoje uczestnictwo na stronie: http://formularz.wsiz.pl/dzien-nowych-technologii/

Pasieczna dodała, że w czasie Dnia Nowych Technologii zainteresowani studiowaniem informatyki na tej uczelni będą mogli zapoznać się z ofertą studiów II stopnia na kierunku informatyka. W tym dniu ruszy też rekrutacja na te studia.

Źródło: PAP – Nauka w Polsce / naukawpolsce.pap.pl
fot: freeimages.com

2 0 447 14 stycznia, 2015 Nauka i badania, News 14 stycznia, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.