Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów
Posted by

Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów

Wyniki naboru w ramach Programu „Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów”

Dofinansowanie w ramach Programu „Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów” otrzyma łącznie 50 projektów wyłonionych przez Komitet ds. Wyboru Projektów. Łączna wartość wnioskowanego dofinansowania z funduszy norweskich i EOG wynosi ponad 60 mln zł.

W ramach naboru napłynęło łącznie 180 wniosków o dofinansowanie. Udzielane wsparcie będzie dotyczyć projektów realizujących działania w ramach czterech obszarów (rezultatów), a także przeznaczonego dla organizacji pozarządowych Funduszu Małych Grantów. Z powodu na bardzo dużego zainteresowania naborem podjęto decyzję o utworzeniu list rezerwowych. Umieszczono na nich łącznie 15 projektów, które będą mogły uzyskać dofinansowanie w przypadku wystąpienia oszczędności na realizacji projektów zakwalifikowanych do wsparcia z list podstawowych.

Dodatkowo, ze względu na niewyczerpanie alokacji przeznaczonej na Rezultat 1 „Wzrost zdolności do efektywnego zarządzania oraz monitorowania obszarów Natura 2000”, Ministerstwo Środowiska zwróci się do Biura Mechanizmów Finansowych z wnioskiem o przesunięcie niewykorzystanych funduszy na realizację pozostałych rezultatów, co umożliwi dofinansowanie większej liczby projektów.

Więcej informacji na temat rozstrzygniętego naboru znajduje się na stronie internetowej Operatora Programu – Ministerstwa Środowiska

Źródło: materiały pochodzą ze strony: Norweski Mechanizm Finansowy oraz Mechanizm Finansowy Europejskiego Obszaru Gospodarczego (eog.gov.pl)

2 0 2407 23 kwietnia, 2014 Nauka i badania, News, Polityka 23 kwietnia, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.