POLEKO 2013 w Poznaniu

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

POLEKO 2013 w Poznaniu
Posted by

POLEKO 2013 w Poznaniu

Podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2013 w Poznaniu odbyła się międzynarodowa konferencja Razem dla środowiska – fundusze EOG i norweskie w Polsce.

Uczestników konferencji uroczyście powitał Stanisław Gawłowski – sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska. Wśród gości honorowych obecni byli Karsten Klepsvik – Ambasador Królestwa Norwegii w Polsce, a także przedstawiciele Norweskiej Agencji ds. Środowiska – Elisabeth Jernqvist i Trygve Hallingstad, którzy omówili dotychczasową współpracę w zakresie wdrażania funduszy EOG i norweskich w naszym kraju oraz plany na przyszłość.

Wśród zaproszonych gości pojawili się również: przedstawiciel Krajowego Punktu Kontaktowego – Małgorzata Zalewska – Zastępca Dyrektora Departamentu Programów Pomocowych i Pomocy Technicznej w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego oraz Barbara Koszułap – Zastępca Prezesa Zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

fot: Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska – POLEKO

Źródło: Ministerstwo Środowiska

5 0 427 18 października, 2013 Ekologia, News, Zdrowie 18 października, 2013

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.