Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Nasze społeczności

Video

Reklama

My na Twitterze

Pożegnanie zimy w Norwegii
Posted by

Pożegnanie zimy w Norwegii

Pożegnanie zimy we Fredrikstad, kolejne spotkanie 25.03.2017

Zajęcia zaczynamy planowo 9:30 trwają do 14:15 łącznie z zajęciami dodatkowymi. Tego dnia dzieci będą wykonywały Marzannę i symbolicznie pożegnamy zimę. Dzieci będą przystępowały do egzaminów szkolnych 06, maja. Nauczyciele na zajęciach dydaktycznych zaczynają przygotowania z uczniami. Będzie to wewnętrzny test szkolny weryfikujący zdobytą wiedzę.

Zapraszamy chętne dzieci do wzięcia udziału w próbach do występu, jaki szykuje opiekun grupy muzycznej. Prosimy o dopilnowanie dzieci w zadanych pracach domowych.

Poza zajęciami w szkole odbędą się badania wad postaw u naszych dzieci oraz konsultacje dla dorosłych. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby od godz. 10:00. W tym tygodniu spotkanie zarówno z logopedą i psychologiem – osoby zapisane – zaczynamy 9:30. Prosimy zgłaszać się do sekretariatu. Bufet z aromatyczną kawą i goframi zaprasza.

Z poważaniem
Zarząd Szkoły

 

Źródło: Polska Szkoła we Fredrikstad (szkolapolska.com.pl)
Fot: szkolapolska.com.pl

1 0 661 22 marca, 2017 Ciekawostki, Kalendarium, Kultura i sztuka, News, Norwegia, Wydarzenia 22 marca, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.