Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Nasze społeczności

Video

Reklama

My na Twitterze

Pomagamy

Scandinavian Business Club
Posted by

Scandinavian Business Club

Scandinavian Business in North Poland

W październiku 2013 roku w Białogardzie (Północno-Zachodnia Polska) odbyła się międzynarodowa konferencja pn. „Scandinavian Business in North Poland”. W konferencji uczestniczyło 80 przedstawicieli 40 skandynawskich firm, które prowadzą produkcję w Polsce Północnej. Wśród uczestników konferencji zrodził się pomysł kolejnych spotkań środowiska gospodarczego ze Skandynawii w ramach „Scandinavian Business Club”.

Spotkania klubu odbywają się w Pałacu w Rymaniu (Północno-Zachodnia Polska), którego właścicielem jest obywatel Szwecji.

Pod koniec maja br. podczas ostatniego spotkania Scandinavian Business Club gościem specjalnym był Ambasador Królestwa Szwecji w Polsce Pan Staffan Herrstrom, któremu towarzyszył Pan Daniel Larsson – Radca Handlowy Ambasady Szwedzkiej w Polsce.

Ambasador Królestwa Szwecji w Polsce Pan Staffan Herrstrom i Pan Daniel Larsson z dużym zadowoleniem przyjęli informacje o powstaniu Scandinavian Business Club.

Nie jest to przypadek, że pomysł zintegrowania biznesu ze Skandynawii w ramach klubu zrodził się w Północno-Zachodniej Polsce, w regionie skupiającym najwięcej firm ze Skandynawii – stwierdził Robert Madejski Prezes Zarządu „Invest-Park Białogard”

Zapraszamy na spotkania klubu także właścicieli i członków zarządów oraz kadrę menadżerską spółek ze Skandynawii, którzy rozważają inwestycje w Polsce. „Scandinavian Business Club” to dostęp do rzetelnej informacji o Polsce – powiedział Bertil Larsson Prezes Zarządu Pałacu w Rymaniu.

Uczestnicy „Scandinavian Business Club” pozytywnie odnieśli się do pomysłu wydawania klubowego Newslettera. Newsletter „Scandinavian Business Club”  zdecydowanie wpłynie na lepszy obieg informacji i większą integrację środowiska gospodarczego ze Skandynawii prowadzącego działalność gospodarczą w Polsce. Newsletter – Scandinavian Bussines Club jest to klubowe wydanie, w którym skandynawskie firmy mogą umieszczać informacje o swojej działalności w Polsce. Następne rozszerzone wydanie Newsletter’a zostało zaplanowane na wrzesień br.

Zachęcamy do korzystania z Newsletter’a wydania dedykowanego dla biznesu ze Skandynawii.

Osoby powiązane z biznesem skandynawskim zainteresowane udziałem w kolejnych spotkaniach Scandinavian Bussines Club oraz umieszczeniem informacji w Newsleterze prosimy o kontakt z Panem Pawłem Pawlakiem – Senior Project Manager w „Invest-Park Białogard” tel. kom. + 48 600 899 138 – biuro@investparkbialogard.pl.

Więcej informacji na temat Scandinavian Bussines Club i konferencji „Scandinavian Business in North Poland” można uzyskać na stronie www.investpoland.info  w zakładce Scandinavian Business Club.

Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z projektem „Invest-Parku”, który skierowany jest do firm z kapitałem skandynawskim planujących uruchomienie lub rozwój produkcji w Polsce i wyrażenia swojej opinii na temat projektu.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Oslo

Polecamy artykuły:

NPCC norwesko polska współpraca
Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka
Premiera książek norweskiej pisarki Herbjørg Wassmo
Dzień wolności podatkowej

5 0 110 02 lipca, 2014 Biznes, News Lipiec 2, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Polecamy

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.