Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Spotkanie dzieci w szkole we Fredrikstad
Posted by

Spotkanie dzieci w szkole we Fredrikstad

jacek-juniszewskiSpotkanie dzieci w szkole we Fredrikstad już 22.10.2016 roku

Spotkanie dzieci w sobotniej szkole rozpoczynamy tradycyjnie o godz: 9:30. Będzie to ramowy dzień zajęć dla wszystkich grup wiekowych.

Z Cyklu projektu „Ocalić od zapomnienia„, tego dnia będziemy gościli pana Jacka Juniszewskiego. Jest on przedstawicielem emigracji solidarnościowej i przedstawicielem nieistniejącego już Polsko-Norweskiego Towarzystwa Kulturalnego *Kultura*.

Pan Jacek na spotkaniu podejmie temat  „Polscy imigranci w Norwegii od czasów rozbiorów Polski do roku 2004, czyli do daty wstąpienia Polski do Unii”. Podzieli się swoim dorobkiem literackim. Jest autorek książki i Gen Waligórskim – Polaku mającym duży wkład do norweskiej historii. Jaki, dowiedzą się Ci, którzy przyjdą na spotkanie z Panem Jackiem na godz. 11:00 do Szkoły Sobotniej we Fredrikstad.

Spotkanie kierujemy głównie do gimnazjalistów, ale również do każdego, kto interesuje się współczesną historią Polski. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane.

INNE INFORMACJE:

Tego dnia pierwsze zajęcia z jogi dla mam –  rozpoczęcie godz: 9:45

Zapraszamy do zapoznania się również z ofertą festiwalową polskich filmów we Fredrikstad.

 

Źródło: Polska Szkoła we Fredrikstad (szkolapolska.com.pl)
Fot: szkolapolska.com.pl

2 0 904 19 października, 2016 Kalendarium, Nauka i badania, News, Norwegia 19 października, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.