Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Targi ITM w Polsce
Posted by

Targi ITM w Polsce

ITM INNOWACJE-TECHNOLOGIE-MASZYNY Polska, 6-9 czerwca 2017r., Poznań

Zlokalizowane w komunikacyjnym sercu Europy międzynarodowe targi ITM Polska skupiają na kilku równoległych i przenikających się wydarzeniach całą branżę związaną z przemysłem maszynowym i przetwórstwem metali. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce i jedno z najważniejszych w Europie.

Umożliwia to prezentację pełnej oferty, zarówno w zakresie nowości technicznych, jak i nowoczesnej myśli inżynieryjnej. Do zwiedzania ekspozycji zapraszani są profesjonaliści z branży, głównie kadra zarządzająca i osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji zakupowych. Targom towarzyszą prestiżowe konferencje, warsztaty i pokazy na żywo.

Zakres branżowy targów ITM Polska: Machtool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Hape (hydraulika, pneumatyka, napędy), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Weldnig (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych) BHP salon bezpieczeństwa pracy w przemyśle.

Tegorocznym targom towarzyszą również Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting prowadzące spotkania matchmakingowe, Subcontracting ITM Meetings. http://www.subcontracting.pl/pl/ , targi druku oraz skanu 3D Solutions http://3dsolutions.mtp.pl/.

Więcej informacji na:
www.itm-polska.pl
 

 
Ubiegłoroczna edycja zlokalizowana na 23 tysiącach metrów kwadratowych, zgromadziła 971 wystawców z 27 krajów oraz 17 500 zwiedzających.

 

ITM Polska 6-9.06.2017, Poznań
Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie
e-mail: itm@itm.pl; malgorzata.olbrychowska@mtp.pl
Osoba kontaktowa: Małgorzata Olbrychowska
tel.: +48 61 869 29 82/ tel. +48 61 869 25 34
www.itm-polska.pl

Raport końcowy 2016:
https://germany.trade.gov.pl/pl/f/view/fobject_id:403486

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (germany.trade.gov.pl)
Fot: germany.trade.gov.pl

4 0 1422 10 maja, 2017 Biznes, Kalendarium, News, Polska, Wydarzenia 10 maja, 2017

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.