Uroki Norwegii

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Nasze społeczności

Video

Reklama

My na Twitterze

Pomagamy

Uroki Norwegii
Posted by

Uroki Norwegii

Norwegia w Bełchatowie

Tomasz Lenarczyk oraz Ewa Grzesiak, autorzy zdjęć z Norwegii, zapraszają na wystawę fotograficzną w Miejskim Centrum Kultury pod honorowym patronatem Ambasady. Otwarcie w czwartek 23. października.

Wystawie fotogramów pt. „Uroki Norwegii” w budynku MCK towarzyszyć będzie spotkanie z Autorami w Caffe Ellite przy PL. Narutowicza 1a w dn. 23.10 o godz. 18.00.

Tomasz Lenarczyk jest doświadczonym fotografem. Ma na swoim koncie kilka wystaw. Na wystawie zaprezentuje fotografie, które są efektem jego prywatnych wypraw do Norwegii w latach 2012 – 2014.

Ewa Grzesiak jest wicedyrektorem szkoły ponadgimnazjalnej w powiecie piotrkowskim, która od 2008 współpracuje ze szkołą w Gausdal. W ramach wspólnych projektów miała okazję kilkakrotnie gościć w Norwegii. Zdjęcia, które zaprezentuje, są między innymi efektem tych wizyt. Zarówno dyrekcja jak i nauczyciele placówki z Gausdal są wspaniałymi promotorami Norwegii.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony amb-norwegia.pl

Fot: freeimages.com

1 0 1305 07 października, 2014 Kultura i sztuka, News Październik 7, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Polecamy

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.