Warsaw Pack 2016 - Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Nasze społeczności

Video

Reklama

My na Twitterze

Pomagamy

Warsaw Pack 2016 – Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań
Posted by

Warsaw Pack 2016 – Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań

 

WARSAW PACK 2016

Targi WARSAW PACK odbędą się w dniach 8 – 10 marca 2016 roku w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym Warsaw Expo. Targi są jednym z największych wydarzeń branży opakowaniowej w Polsce, podzielonym na 3 salony tematyczne: Salon maszyn i urządzeń do pakowania, Salon opakowań, Salon logistyki pakowania i magazynowania.

WARSAW PACK to targi branżowe B2B o charakterze kooperacyjno-kontraktacyjnym.

Targom towarzyszyć będzie szereg wydarzeń branżowych: seminaria, konferencje, warsztaty, prezentacja nowych produktów i rozwiązań.

Targi są okazją do pozyskiwania klientów oraz zawierania biznesowych kontraktów. Zarówno tematyka targów, bogaty program imprez towarzyszących jak i atrakcyjność miejsca są gwarancją wysokiej frekwencji ze strony potencjalnych klientów.

WYSTAWCY

Udział w targach wezmą wystawcy z Polski i z zagranicy, reprezentujących takie branże jak maszyny do pakowania, systemy pakowania, linie pakujące, opakowania i materiały do pakowania, logistyka pakowania, logistyka magazynowa, etykietowanie i inne.

ODWIEDZAJĄCY

Zgodnie z przyjętym kooperacyjno-kontraktacyjnym modelem targów, targi odwiedzą głównie osoby decyzyjne, reprezentanci działów technicznych i handlowych branży przetwórstwa rolno-spożywczego, branży kosmetycznej i chemicznej, branży farmaceutycznej, logistyki magazynowej i branż powiązanych.

ZAKRES BRANŻOWY TARGÓW

– maszyny i urządzenia do pakowania,

– kompletne linie i systemy do pakowania,

– systemy napełniania i dozowania,

– opakowania z tworzyw sztucznych, kartonu, papieru, szkła, drewna, metalu i innych materiałów,

– systemy transportu wewnętrznego i magazynowania,

– systemy pomiarowe, ważące, etykietujące oraz wiele innych

ORGANIZATOR

Holding Ptak SA to doświadczony organizator międzynarodowych imprez targowych, konferencji i pokazów komercyjnych, realizujący swoje działania w dwóch dużych ośrodkach wystawienniczych.

WARSAW EXPO CENTRUM WYSTAWIENNICZO-KONGRESOWE

Warsaw Expo to nowoczesne centrum wystawiennicze o doskonałej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie centrum Warszawy, lotniska Chopina i głównych krajowych szlaków komunikacyjnych. Centrum Wystawienniczo – Kongresowe Warsaw Expo to ponad 42 000 m2 powierzchni wystawienniczej na obszarze 200 000 m2 oraz 5000 miejsc parkingowych.

MIEJSCE:

Centrum Kongresowo – Wystawiennicze Warsaw Expo, Nadarzyn k. Warszawy, Polska EU al. Katowicka 62, Nadarzyn, 05-830 Wolica 114 D

KONTAKT

Tel.: 0048 518 739 097 / 0048 601 913 214

E-mail: m.nowak@warsawexpo.eu / k.zielinski@warsawexpo.eu

http://warsawexpo.eu/pl/WarsawPack

Źródło: stockholm.trade.gov.pl
Fot: stockholm.trade.gov.pl

3 0 733 08 września, 2015 Kalendarium, News, Polska Wrzesień 8, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Polecamy

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.