Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Oslo

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Pogoda

Reklama

Nasze społeczności

Video

Reklama

My na Twitterze

Pomagamy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Oslo
Posted by

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Oslo

Wystarczy, że znajdziesz w sobie przycisk „Pomagam“

 

Już 11 stycznia 2015 roku rusza 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdego roku tysiące wolontariuszy w tysiącach sztabów zbierają pieniądze dla potrzebujących dzieci i osób starszych. W tym roku akcja zatytułowana jest: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.“

Nie tylko w Polsce

Na całym świecie Polacy organizują zbiórki i licytacje by wesprzeć Fundację WOŚP, a o godzinie 20:00 wszyscy jednocząc się ze Sztabem Głównym w Warszawie wysyłają symboliczne „światełko do nieba“.

Już po raz piąty WOŚP zagra także w OSLO, jeszcze głośniej niż rok temu, w Chateau Neuf przy ulicy Slemsdalveien 15.

Organizatorzy tegorocznej akcji, firma ATS Anna Stankiewicz, we współpracy ze Stowarzyszeniem UCI i firma MyCall., podobnie jak w latach ubiegłych zapraszają artystów, zapewniają wyśmienitą zabawę i ciekawe konkursy dla najmłodszych oraz pyszne polskie przysmaki. Do

Nie bądź bierny. Pomóż!

Podczas 22 Finału WOŚP w Oslo, uzbieraliśmy 84 tys koron. W tym roku, dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu mamy szansę i nadzieję pobić ten rekord.

Możesz zgłosić przedmioty na licytację lub wziąć czynny udział w przygotowaniach. Naszymi sponsorami i współorganizatorami są już My Call i PSB – Byggevarer AS. Do akcji włączyli się również Klub zdobywców ,Studio Kvadrat Fotografene.
Ty też możesz wspomóc naszą wspólną akcję finansowo i dołączyć do grona sponsorów.

Czasu jest coraz mniej, my pracujemy pełną parą, Ty swoją pomoc możesz zgłosić na adres wosp.oslo@gmail.com. Nie czekaj, już dziś dołącz do facebookowej grupy WOSP 2015 OSLO.

SIĘ POMAGA!!!

Z pozdrowieniami
Anna Stankiewicz
Szef Sztabu WOŚP

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.pomoc-w-norwegii.com

2 0 1431 08 stycznia, 2015 News, Rozmaitości Styczeń 8, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Polecamy

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.