Własny samochód to ulubiony wakacyjny środek lokomocji Polaków

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Własny samochód to ulubiony wakacyjny środek lokomocji Polaków
Posted by

Własny samochód to ulubiony wakacyjny środek lokomocji Polaków

Samochodem na wakacje? Cechy pożądanej nawigacji mobilnej, czyli podróż bez dodatkowych kosztów i błądzenia

 

Własny samochód to ulubiony wakacyjny środek lokomocji Polaków – wszędzie nim dojedziemy, możemy spakować całą rodzinę i nie musimy się martwić spóźnieniem na pociąg lub brakiem miejsc siedzących. W tym roku aż 60% naszych rodaków planuje pojechać na urlop autem[1]. Pod tym względem zajmujemy drugie miejsce w Europie, a przed nami są tylko Francuzi. Samodzielna organizacja wakacji to bardzo wygodna forma planowania wolnego czasu. Sami możemy decydować, które miejsca chcemy zwiedzić oraz gdzie możemy się przemieścić np. w przypadku braku pogody. Według Polaków samochód jest najwygodniejszą formą transportu dającą poczucie swobody i niezależności (uważa tak 78% respondentów). Ponad połowa Polaków (59%) ceni sobie również możliwość dotarcia w mało popularne miejsca i wygodę związaną ze zrobieniem większych zakupów (52%)[2].

Samodzielna organizacja wyjazdu na wakacje jeszcze przed kilkoma laty kojarzyła się z poważnymi przygotowaniami. Obowiązkowo w każdym aucie był atlas samochodowy, papierowa mapa drogowa i dodatkowo dokładne plany okolicy, w której zamierzaliśmy spędzać urlop. Warto było się także zaopatrzyć w urządzenie nawigacyjne, choć wiązało się to ze sporym wydatkiem. Teraz to wszystko możemy mieć w smartfonie, co ważne – za darmo, o znacznie lepszej jakości i dokładności.

Bezpłatne aplikacje mobilne zmieniają rynek nawigacji samochodowych w Polsce. Kierowcy dzięki aplikacjom mobilnym mogą zamienić telefon w wygodną i w funkcjonalną nawigację GPS, a korzystanie z takiej wbudowanej w smartfon nawigacji samochodowej jest wygodne i intuicyjne.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, którym zależy na szybkim i skutecznym dotarciu do potrzebnych informacji, oferujemy bezpłatną, pełnowartościową Nawigację Panorama Firm, działającą offline i wykorzystującą renomowane mapy TomTom. Dzięki tej aplikacji możemy łatwo wyznaczyć trasę dojazdu do celu podróży, a także korzystać z niej już na miejscu np. wyznaczając trasy wycieczek. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musimy mieć przy sobie planu miasta, czy mapy okolicy, w której się znajdujemy. W zupełności wystarczy nam smartfon”. – mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor ds. Strategii Rozwoju Rynku, Eniro Polska. „Co ważne, nasza nawigacja jest funkcjonalnie połączona z mobilną Panoramą Firm, co jeszcze bardziej ułatwia wyszukiwanie lokalne i prowadzi użytkownika wprost do drzwi szukanej firmy” – dodaje Magdalena Wypychowicz.

Obecnie szukając informacji coraz częściej korzystamy z urządzeń mobilnych, które ułatwiają nam życie i pozwalają zaoszczędzić czas. Dzięki nim szybko i łatwo możemy wyszukać potrzebnych informacji na wakacjach, takich jak cel podróży, restaurację czy stację paliw, a także wyznaczyć trasę dojazdu.

Przewaga Nawigacji Panorama Firm nad tradycyjnymi urządzeniami do nawigacji:

– mobilność: smartfon mamy zawsze przy sobie, w przeciwieństwie do urządzenia nawigacyjnego.

– dokładność : aktualne mapy TomTom, budynki 3D.

– cena: bezpłatna. Mapa Polski jest bezpłatna, natomiast mapy innych krajów można dokupić bezpośrednio z poziomu aplikacji.

– komfort: działa bez dostępu do Internetu.

– funkcjonalność: jest funkcjonalnie połączona z mobilną Panoramą Firm, co jeszcze bardziej ułatwia wyszukiwanie lokalne i prowadzi użytkownika wprost do drzwi szukanej firmy.

– polski lektor.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.pl

0 0 1253 20 stycznia, 2016 Ciekawostki, News, Turystyka 20 stycznia, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.