Wygraj tydzień w Bergen

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Nasze społeczności

Video

Reklama

My na Twitterze

Wygraj tydzień w Bergen
Posted by

Wygraj tydzień w Bergen

Odkryj magię norweskiego Bergen z TEEKANNE!

 

10 grudnia na Facebooku TEEKANNE startuje konkurs fotograficzny „Pokaż, jak pakujesz się do Norwegii. Wygraj tydzień w Bergen”. Sponsorami głównej nagrody są NOVASOL – Domy wakacyjne i przewoźnik promowy Fjord Line.

Norweskie Bergen to miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nazywane „Bramą do fiordów” zachwyca malowniczymi krajobrazami i prawdziwie norweskim klimatem. To tu tradycja miesza się z nowoczesnością, kultura Wikingów z pędem współczesnego świata. Turyści cenią je za niepowtarzalną atmosferę i niezliczoną liczbę atrakcji kulturalnych. W Bergen praktycznie każdego dnia odbywają się koncerty, ciekawe imprezy i festiwale.

Każdy kto odwiedza Bergen powinien obowiązkowo zwiedzić okoliczne fiordy. Najciekawszą częścią miasta jest zabytkowa dzielnica Bryggen leżąca nad zatoką. Charakterystyczne drewniane, wąsko ściśnięte domy znane z pocztówek z Norwegii ustawione są frontem do portowego wybrzeża. Inną atrakcją, która z pewnością przypadnie szczególnie do gustu miłośnikom kulinariów jest targ rybny Torget, zlokalizowany przy nabrzeżu zatoki Vågen.Tam można nie tylko kupić świeże owoce morza, śledzie i łososie, ale także spróbować lokalnych przysmaków. Jedną z charakterystycznych dla tego miejsca przekąsek są kanapki z mięsem renifera.

Zwycięzca głównej nagrody w konkursie „Pokaż, jak pakujesz się do Norwegii. Wygraj tydzień w Bergen” otrzyma voucher na tygodniowy pobyt w apartamencie w centrum Bergen dla 4 osób. Fundatorem nagrody jest NOVASOL – Domy wakacyjne. Położone w sercu miasta mieszkanie jest doskonałą bazą wypadową do okolicznych atrakcji turystycznych. Nagrodzona osoba otrzyma także bilety dla 4 osób na rejs promem w 2 strony na trasie Hirtshals-Bergen-Hirtshals, ufundowane przez linie promowe Fjord Line oraz zapas herbat TEEKANNE.

Konkurs realizowany będzie na stronie TEEKANNE na Facebooku (https://www.facebook.com/TEEKANNE.Polska/), w specjalnie przygotowanej aplikacji. Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym etapie użytkownicy będą mogli zgłaszać zdjęcia zgodne z konkursowym regulaminem. Równolegle odbywać się będzie głosowanie internautów, które wyłoni uczestników ścisłego finału. 10 prac, które zdobędzie największą liczbę polubień przejdzie do 2 etapu, w którym konkursowe jury wybierze zwycięzcę nagrody głównej i nagród dodatkowych ufundowanych przez TEEKANNE. Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane do dnia 4.01.2015 roku, wyniki zostaną ogłoszone 7 stycznia.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

3 0 1042 14 grudnia, 2015 News, Rozmaitości 14 grudnia, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.