Zdrowie w Norwegii - seminarium

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Zdrowie w Norwegii – seminarium
Posted by

Zdrowie w Norwegii – seminarium

Nabór wniosków aplikacyjnych na kilkudniowe seminarium w obszarze zdrowia w Norwegii

Seminarium zostanie zorganizowane w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej (FWD) na poziomie programów „Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do tendencji demograficzno-epidemiologicznych” i „Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu”.

Kilkudniowy pobyt w Norwegii będzie okazją do nawiązania kontaktów, wymiany poglądów, wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk oraz do zapoznania się z rozwiązaniami systemowymi w zakresie zdrowia publicznego w Norwegii. W ramach seminarium przewidziany będzie czas na autoprezentacje uczestników i ich indywidualnych oczekiwań w stosunku do potencjalnego projektu w ramach FWD. Seminarium będzie okazją do nawiązania i rozwinięcia relacji, które pomogą w realizacji przyszłych wspólnych projektów z partnerami norweskimi w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej na poziomie programów.

Organizator pokryje koszty związane z podróżą i powrotem na trasie Warszawa – Trondheim, koszty logistyki i transportu w Norwegii oraz koszty wyżywienia i zakwaterowania. Organizator zapewni też komfortowe i wyposażone sale wykładowe oraz materiały seminaryjne. Seminarium FWD zostanie zorganizowane najprawdopodobniej w dniach 28 września – 2 października 2015 r. Liczba miejsc jest ograniczona do 30, przy czym przedstawicielom obu Programów Operacyjnych przypisano odpowiednio po 15 miejsc. Przewidujemy przyznanie po 1 miejscu na aplikującą instytucję.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Operatora.

Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia można nadsyłać do 4 września br.

Źródło: eog.gov.pl
Fot: freeimages.com

1 0 1065 19 sierpnia, 2015 Kalendarium, News, Norwegia, Zdrowie 19 sierpnia, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.