Strona główna » Bajkowy urlop w Polsce – kampania promująca wypoczynek

Bajkowy urlop w Polsce – kampania promująca wypoczynek

dodane przez: Beata B
bajkowy-urlop-w-polsce

Bajkowy urlop w Polsce

– pod takim tytułem rozpoczęła się w największych polskich miastach kampania promująca wypoczynek w kraju.

Na początku stycznia 2014 roku w największych polskich miastach pojawiło się 184 zewnętrznych tablic reklamowych. Do 31 stycznia w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu, Opolu będzie można zobaczyć wypracowaną przez Polską Organizację Turystyczną wraz regionami linię kreacyjną. Po raz pierwszy powstał wspólny przekaz reklamowy, uwzględniający specyfikę wszystkich regionów. Wybór produktów a także motywów bajkowych został dokonany przy ścisłej współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi i ich akceptacji.

Kampania promuje produkty turystyczne województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, podlaskiego, opolskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego.

Przywołanie skojarzeń ze świata baśni i marzeń to zachęta do podróżowania po Polsce – kraju, w którym wszystko jest możliwe, bo wszystko, co ją tworzyło i tworzy jest unikatowe i inspirujące. Każdy region to inna opowieść, legenda i możliwości. Po prostu bajkowy urlop w Polsce!

Bajkowa kreacja już dziś zdobyła bardzo pozytywne opinie. Piękne fotografie z regionów chętnie pokazywane są przez media i komentowane na forach. Potrzeba spójnego przekazu reklamowego pozwoliła wypracować ujednoliconą linię kreacyjną a świadomość efektywności skoordynowanej współpracy, przekłada się na jej wykorzystywanie przez wszystkie regiony.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki (msport.gov.pl)
Fot: własność redakcji

Polecamy artykuł: Zagraniczna turystyka przyjazdowa do Polski w 2013 roku http://www.wirtualnaskandynawia.pl/zagraniczna-turystyka-przyjazdowa-polski-2013/

Podobne artykuły