Strona główna » Bal Karnawałowy we Fredrikstad

Bal Karnawałowy we Fredrikstad

dodane przez: Piotr B
Bal-Karnawalowy-Fredrikstad

Bal Karnawałowy we Fredrikstad – relacja

“Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale. To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara! Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie. Niech w zabawie, no i w tańcu splotą się ręce przebierańców. Bawmy się więc wesoło, niechaj wszystkie pary wirują wkoło”

To był Bal, nasz wielki Bal…

Bal Karnawałowy odbył się 21. stycznie. Doborowe towarzystwo, muzyka i radosne, karnawałowe pląsy. Były konkursy, były zabawy, malowanie twarzy, były tylko uśmiechnięte buzie, tańce i wiele pozytywnych emocji!

Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy super muzyce. Taka zabawa, wraz rodzicami to niezapomniane przeżycia szczególnie dla tych najmłodszych.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, Nauczycielom, całej Kadrze szkoły oraz Radzie Rodziców, pomagającym Rodzicom i przede wszystkim Pani Dyrektor jak i Przewodniczącemu ZPF Zbigniewowi Górskiemu– serdecznie dziękujemy!

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

A teraz zapraszamy na kolejne zajęcia, już 4 lutego.

 

Źródło: Polska Społeczna Szkoła Sobotnia we Fredrikstad im. Janusza Korczaka (szkolapolska.com.pl)
Fot: szkolapolska.com.pl

Podobne artykuły