Strona główna » McMaster International Review Course in Internal Medicine

McMaster International Review Course in Internal Medicine

dodane przez: Piotr B
McMaster

III edycja konferencji McMaster International Review Course in Internal Medicine w Krakowie

W dniach 11–13 maja br. odbędzie się w Krakowie kolejna edycja międzynarodowego kursu organizowanego pod auspicjami International Society of Internal Medicine (ISIM) i European Federation of Internal Medicine (EFIM).

Ponad 30 wybitnych ekspertów z Ameryki Północnej i Europy przedstawi aktualne zasady postępowania w różnych chorobach, zgodnie z najnowszymi wytycznymi praktyki klinicznej. W poprzednich edycjach wzięli udział lekarze z ponad 30 krajów. Uczestnicy kursu otrzymują punkty edukacyjne uznawane w Europie i w Ameryce Północnej.

Kurs został objęty honorowymi patronatami Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego, Wicepremiera i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego oraz Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła. Szczegółowe informacje o kursie (w tym program) znajdują się na stronie internetowej www.mircim.eu. Można tam znaleźć również w formie wideo wykłady z poprzednich edycji kursu.

Kurs jest doskonałą okazją do tego, by połączyć doskonalenie zawodowe na najwyższym światowym poziomie z odwiedzinami Polski.

 

Źródło: Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej w Oslo (oslo.msz.gov.pl)
Fot: oslo.msz.gov.pl

Podobne artykuły