Strona główna » Norweska spółka Libertech w Polsce

Norweska spółka Libertech w Polsce

dodane przez: Beata B
Norweska-spolka-Libertech-w-Polsce

Norweska spółka Libertech otwiera biuro w Polsce

Norweska spółka Libertech Group podpisała umowę najmu na ponad 700 m kw. powierzchni biurowej w budynku Warsaw Spire. Firma planuje założyć w Polsce główną siedzibę na region Europy Środkowo-Wschodniej. Klienta w negocjacjach reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield, która będzie również koordynować i nadzorować aranżację biura.

Dawniej znana pod nazwą CompareKing, Libertech Group to firma świadcząca usługi w sektorze IT, specjalizująca się w tworzeniu portali porównujących produkty finansowe i ubezpieczeniowe. Celem spółki jest dostarczenie użytkownikom dedykowanych rozwiązań w pełni realizujących ich potrzeby. Podstawą działania Libertech jest sprawna i precyzyjna obsługa oraz udostępnienie rewolucyjnej technologii korzystania z prostych i szybkich usług finansowych na całym świecie. Obecnie firma działa w Norwegii, Szwecji i w Polsce, natomiast do końca roku zamierza wejść na rynek azjatycki, do Singapuru.

– Ta powierzchnia biurowa pomoże nam w ekspansji zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki niej zapewnimy jeszcze łatwiejszy dostęp do produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Budynek Warsaw Spire to idealna platforma umożliwiająca ekspansję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Naszym celem jest ułatwianie życia ludziom na całym świecie. Chcemy również podziękować firmie Cushman & Wakefield za okazaną pomoc i profesjonalizm – powiedział Rene Skaflestad, Dyrektor Zarządzający w Libertech.

Korzystna sytuacja ekonomiczna w Polsce oraz dostęp do doskonale wykształconych pracowników skłoniły norweską spółkę do założenia głównego biura na Europę Środkowo-Wschodnią w Warszawie w Warsaw Spire (budynek C). Kompleks Warsaw Spire stał się symbolem nowoczesności i innowacji. Te cechy doskonale oddają energię oraz wizerunek Libertech Group. Za atrakcyjne warunki najmu oraz koordynację konceptu aranżacji wnętrz odpowiadają konsultanci firmy doradczej Cushman & Wakefield.

– Witamy w Warsaw Spire kolejnego międzynarodowego najemcę i czujemy dużą satysfakcję, że firmy takie jak Libertech Group wybierają naszą inwestycję do prowadzenia swojego nowoczesnego i innowacyjnego biznesu. To kolejny dowód na to, że Warsaw Spire, symbol zmian jakie zaszły w Polsce w ciągu ostatnich dekad, jest kluczowym projektem na biznesowej mapie stolicy – mówi Jarosław Zagórski, Dyrektor Handlowy i Rozwoju Ghelamco Poland.

– Cieszymy się, że powierzono nam zadanie wprowadzenia norweskiej spółki Libertech Group na polski rynek. Chcielibyśmy podziękować za okazane zaufanie do naszych umiejętności negocjacyjnych, które przyczyniły się m.in. do wygenerowania oszczędności powyżej oczekiwań najemcy, co poskutkowało decyzją o zwiększeniu zapotrzebowania na powierzchnię biurową – mówią Mikołaj Niemczycki i Piotr Capiga, Negocjatorzy w dziale powierzchni biurowych w Cushman & Wakefield.

Informacje o firmie:

Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield jest wiodącą na świecie firmą świadczącą usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Wspiera klientów w podejmowaniu decyzji wpływających na sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i spędzają wolny czas. Dogłębna znajomość rynków lokalnych oraz globalna perspektywa naszych 43 tysięcy pracowników w ponad 60 krajach, a także wykorzystanie unikalnej platformy nowoczesnych rozwiązań, pozwalają inwestorom na optymalizację wartości nieruchomości. Cushman & Wakefield należy do grupy największych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych na świecie. Jej przychody są szacowane na 5 mld USD. Do najważniejszych usług świadczonych przez firmę należą pośrednictwo w wynajmie powierzchni, kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, obsługa transakcji na rynkach kapitałowych, zarządzanie obiektami (C&W Services), globalna obsługa najemców, zarządzanie inwestycjami i aktywami (DTZ Investors) oraz usługi w zakresie realizacji projektów i inwestycji deweloperskich, reprezentacji najemców, wyceny i doradztwa. Więcej informacji na stronie www.cushmanwakefield.com oraz na Twitterze: @CushWake.

 

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.pl

Podobne artykuły