Strona główna » Targi ITM w Polsce

Targi ITM w Polsce

dodane przez: Wojtek P
Targi-ITM-w-Polsce

ITM INNOWACJE-TECHNOLOGIE-MASZYNY Polska, 6-9 czerwca 2017r., Poznań

Zlokalizowane w komunikacyjnym sercu Europy międzynarodowe targi ITM Polska skupiają na kilku równoległych i przenikających się wydarzeniach całą branżę związaną z przemysłem maszynowym i przetwórstwem metali. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce i jedno z najważniejszych w Europie.

Umożliwia to prezentację pełnej oferty, zarówno w zakresie nowości technicznych, jak i nowoczesnej myśli inżynieryjnej. Do zwiedzania ekspozycji zapraszani są profesjonaliści z branży, głównie kadra zarządzająca i osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji zakupowych. Targom towarzyszą prestiżowe konferencje, warsztaty i pokazy na żywo.

Zakres branżowy targów ITM Polska: Machtool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Hape (hydraulika, pneumatyka, napędy), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Weldnig (spawalnictwo), Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych) BHP salon bezpieczeństwa pracy w przemyśle.

Tegorocznym targom towarzyszą również Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting prowadzące spotkania matchmakingowe, Subcontracting ITM Meetings. http://www.subcontracting.pl/pl/ , targi druku oraz skanu 3D Solutions http://3dsolutions.mtp.pl/.

Więcej informacji na:
www.itm-polska.pl
 


 
Ubiegłoroczna edycja zlokalizowana na 23 tysiącach metrów kwadratowych, zgromadziła 971 wystawców z 27 krajów oraz 17 500 zwiedzających.

 

ITM Polska 6-9.06.2017, Poznań
Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie
e-mail: itm@itm.pl; malgorzata.olbrychowska@mtp.pl
Osoba kontaktowa: Małgorzata Olbrychowska
tel.: +48 61 869 29 82/ tel. +48 61 869 25 34
www.itm-polska.pl

Raport końcowy 2016:
https://germany.trade.gov.pl/pl/f/view/fobject_id:403486

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (germany.trade.gov.pl)
Fot: germany.trade.gov.pl

Podobne artykuły