Strona główna » Warsaw Pack 2016 – Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań

Warsaw Pack 2016 – Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań

dodane przez: Marta L
Warsaw-Pack-2016-Miedzynarodowe-Targi-Techniki-Pakowania-i-Opakowan

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań

 

WARSAW PACK 2016

Targi WARSAW PACK odbędą się w dniach 8 – 10 marca 2016 roku w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym Warsaw Expo. Targi są jednym z największych wydarzeń branży opakowaniowej w Polsce, podzielonym na 3 salony tematyczne: Salon maszyn i urządzeń do pakowania, Salon opakowań, Salon logistyki pakowania i magazynowania.

WARSAW PACK to targi branżowe B2B o charakterze kooperacyjno-kontraktacyjnym.

Targom towarzyszyć będzie szereg wydarzeń branżowych: seminaria, konferencje, warsztaty, prezentacja nowych produktów i rozwiązań.

Targi są okazją do pozyskiwania klientów oraz zawierania biznesowych kontraktów. Zarówno tematyka targów, bogaty program imprez towarzyszących jak i atrakcyjność miejsca są gwarancją wysokiej frekwencji ze strony potencjalnych klientów.

WYSTAWCY

Udział w targach wezmą wystawcy z Polski i z zagranicy, reprezentujących takie branże jak maszyny do pakowania, systemy pakowania, linie pakujące, opakowania i materiały do pakowania, logistyka pakowania, logistyka magazynowa, etykietowanie i inne.

ODWIEDZAJĄCY

Zgodnie z przyjętym kooperacyjno-kontraktacyjnym modelem targów, targi odwiedzą głównie osoby decyzyjne, reprezentanci działów technicznych i handlowych branży przetwórstwa rolno-spożywczego, branży kosmetycznej i chemicznej, branży farmaceutycznej, logistyki magazynowej i branż powiązanych.

ZAKRES BRANŻOWY TARGÓW

– maszyny i urządzenia do pakowania,

– kompletne linie i systemy do pakowania,

– systemy napełniania i dozowania,

– opakowania z tworzyw sztucznych, kartonu, papieru, szkła, drewna, metalu i innych materiałów,

– systemy transportu wewnętrznego i magazynowania,

– systemy pomiarowe, ważące, etykietujące oraz wiele innych

ORGANIZATOR

Holding Ptak SA to doświadczony organizator międzynarodowych imprez targowych, konferencji i pokazów komercyjnych, realizujący swoje działania w dwóch dużych ośrodkach wystawienniczych.

WARSAW EXPO CENTRUM WYSTAWIENNICZO-KONGRESOWE

Warsaw Expo to nowoczesne centrum wystawiennicze o doskonałej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie centrum Warszawy, lotniska Chopina i głównych krajowych szlaków komunikacyjnych. Centrum Wystawienniczo – Kongresowe Warsaw Expo to ponad 42 000 m2 powierzchni wystawienniczej na obszarze 200 000 m2 oraz 5000 miejsc parkingowych.

MIEJSCE:

Centrum Kongresowo – Wystawiennicze Warsaw Expo, Nadarzyn k. Warszawy, Polska EU al. Katowicka 62, Nadarzyn, 05-830 Wolica 114 D

KONTAKT

Tel.: 0048 518 739 097 / 0048 601 913 214

E-mail: m.nowak@warsawexpo.eu / k.zielinski@warsawexpo.eu

http://warsawexpo.eu/pl/WarsawPack

Źródło: stockholm.trade.gov.pl
Fot: stockholm.trade.gov.pl

Podobne artykuły