Strona główna » Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Oslo

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Oslo

dodane przez: Marta L
wielka-orkiestra-swiatecznej-pomocy-w-oslo

Wystarczy, że znajdziesz w sobie przycisk „Pomagam“

 

Już 11 stycznia 2015 roku rusza 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdego roku tysiące wolontariuszy w tysiącach sztabów zbierają pieniądze dla potrzebujących dzieci i osób starszych. W tym roku akcja zatytułowana jest: „Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.“

Nie tylko w Polsce

Na całym świecie Polacy organizują zbiórki i licytacje by wesprzeć Fundację WOŚP, a o godzinie 20:00 wszyscy jednocząc się ze Sztabem Głównym w Warszawie wysyłają symboliczne „światełko do nieba“.

Już po raz piąty WOŚP zagra także w OSLO, jeszcze głośniej niż rok temu, w Chateau Neuf przy ulicy Slemsdalveien 15.

Organizatorzy tegorocznej akcji, firma ATS Anna Stankiewicz, we współpracy ze Stowarzyszeniem UCI i firma MyCall., podobnie jak w latach ubiegłych zapraszają artystów, zapewniają wyśmienitą zabawę i ciekawe konkursy dla najmłodszych oraz pyszne polskie przysmaki. Do

Nie bądź bierny. Pomóż!

Podczas 22 Finału WOŚP w Oslo, uzbieraliśmy 84 tys koron. W tym roku, dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu mamy szansę i nadzieję pobić ten rekord.

Możesz zgłosić przedmioty na licytację lub wziąć czynny udział w przygotowaniach. Naszymi sponsorami i współorganizatorami są już My Call i PSB – Byggevarer AS. Do akcji włączyli się również Klub zdobywców ,Studio Kvadrat Fotografene.
Ty też możesz wspomóc naszą wspólną akcję finansowo i dołączyć do grona sponsorów.

Czasu jest coraz mniej, my pracujemy pełną parą, Ty swoją pomoc możesz zgłosić na adres wosp.oslo@gmail.com. Nie czekaj, już dziś dołącz do facebookowej grupy WOSP 2015 OSLO.

SIĘ POMAGA!!!

Z pozdrowieniami
Anna Stankiewicz
Szef Sztabu WOŚP

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.pomoc-w-norwegii.com

Podobne artykuły