Strona główna » Zdrowie w Norwegii – seminarium

Zdrowie w Norwegii – seminarium

dodane przez: Marta L
Zdrowie-w-Norwegii-seminarium

Nabór wniosków aplikacyjnych na kilkudniowe seminarium w obszarze zdrowia w Norwegii

Seminarium zostanie zorganizowane w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej (FWD) na poziomie programów “Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do tendencji demograficzno-epidemiologicznych” i “Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu”.

Kilkudniowy pobyt w Norwegii będzie okazją do nawiązania kontaktów, wymiany poglądów, wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk oraz do zapoznania się z rozwiązaniami systemowymi w zakresie zdrowia publicznego w Norwegii. W ramach seminarium przewidziany będzie czas na autoprezentacje uczestników i ich indywidualnych oczekiwań w stosunku do potencjalnego projektu w ramach FWD. Seminarium będzie okazją do nawiązania i rozwinięcia relacji, które pomogą w realizacji przyszłych wspólnych projektów z partnerami norweskimi w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej na poziomie programów.

Organizator pokryje koszty związane z podróżą i powrotem na trasie Warszawa – Trondheim, koszty logistyki i transportu w Norwegii oraz koszty wyżywienia i zakwaterowania. Organizator zapewni też komfortowe i wyposażone sale wykładowe oraz materiały seminaryjne. Seminarium FWD zostanie zorganizowane najprawdopodobniej w dniach 28 września – 2 października 2015 r. Liczba miejsc jest ograniczona do 30, przy czym przedstawicielom obu Programów Operacyjnych przypisano odpowiednio po 15 miejsc. Przewidujemy przyznanie po 1 miejscu na aplikującą instytucję.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Operatora.

Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia można nadsyłać do 4 września br.

Źródło: eog.gov.pl
Fot: freeimages.com

Podobne artykuły