Strona główna » Aplikacja o fundusze europejskie w perspektywie finansowej 2014-2020

Aplikacja o fundusze europejskie w perspektywie finansowej 2014-2020

dodane przez: Marta L
Aplikacja-o-fundusze-europejskie-w-perspektywie-finansowej-2014-2020

Jak aplikować o fundusze europejskie?

 

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa zaprasza na seminarium edukacyjne „Jak aplikować o fundusze europejskie w perspektywie finansowej 2014-2020?”.

Seminarium skierowane jest do przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a także organizacji pozarządowych, pragnących aplikować o dofinansowanie w ramach funduszy strukturalnych oraz programów Unii Europejskiej, jak również dla wszystkich pragnących podnosić swoje kompetencje z zakresu efektywnego prowadzenia i rozliczania projektów. Celem seminarium jest przekazanie uczestnikom wiedzy i praktycznych umiejętności, potrzebnych podczas ubiegania się o środki wspólnotowe.

Podczas seminarium omówione zostaną m.in. konkursy dostępne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój w latach 2014 – 2020, zestawienie najważniejszych zasad aplikowania o fundusze europejskie, kwalifikowalność wydatków w projekcie, a także najczęściej popełniane błędy powodujące odrzucenie projektu.

Seminarium odbędzie się w Warszawie 30 listopada 2015 w godzinach 9:00-15:30 w Centrum Przedsiębiorczości Smolna (ul. Smolna 4/Kruczkowskiego 5). Zgłoszenia należy przesłać na adres: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl

Liczba miejsc jest ograniczona – seminarium przewidziane jest dla 60 osób. Zapisy będą prowadzone na podstawie kolejności zgłoszeń.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Punktu Informacji Europejskiej.

Żródło: msport.gov.pl
Fot: freeimages.com

Podobne artykuły