Strona główna » Aranżacje wnętrz w kobiecym stylu

Aranżacje wnętrz w kobiecym stylu

dodane przez: Tomasz G

Wnętrza z nutą kobiecości

Aranżacje nowoczesnych wnętrz w kobiecym stylu wyróżniają się lekkością i zmysłowością. Paleta delikatnych barw, meble o subtelnym designie oraz efektowne dodatki tworzą niezwykle nastrojową, przytulną przestrzeń. Drzwi wewnętrzne MODERN DUO, SEMPRE VERSE i ASTRO firmy POL-SKONE to modele, które podkreślą urok tej klimatycznej stylizacji.

Kreacja kobiecej przestrzeni opiera się na odpowiednim połączeniu kolorów oraz form. Dominującą barwą jest biel nadająca wnętrzu charaktery-styczną lekkość i świeżość. Uzupełniają ją fiolety oraz róże, których odcień zależy od charakteru stylizacji. Mogą to być zarówno tonacje delikatnych pasteli, jak i odważne akcenty nasyconych barw. Meble zgodnie z panującymi trendami są proste, pozbawione elementów dekora-cyjnych. W podobnym stylu utrzymane są drzwi wewnętrzne. Skrzydło może być gładkie lub o delikatnym geometrycznym wzorze, który subtelnie ożywi minimalistyczną kompozycję, podkreślając jej nowoczesny styl.

Delikat ny powiew piękna

Kobiece wnętrze może przybierać różne formy, jednak ważne jest, aby było ono tożsame z osobowością jego mieszkanki. Kobietom o spokojnym usposobieniu zapewne przypadnie do gustu wystrój bazujący na pastelowej palecie barw. Ciekawą i modną kompozycję można uzyskać poprzez połączenie pudrowego różu z szarością, bielą oraz brązem naturalnego drewna. W takiej stylizacji szczególnie korzystnie będą prezentowały się drzwi SEMPRE VERSE. Ich nowoczesny design bazuje na geometrycznych kształtach, które efektownie korelują z prostymi bryłami mebli. Powierzchnia skrzydła wykończona naturalnym drewnem nadaje stylizacji prestiżowego wyglądu, a jej barwa wraz z ciepłymi odcieniami wnętrza stworzy niezwykle przytulny klimat. Jeżeli chcemy, aby kompozycja była bardziej zwiewna i lekka, warto rozważyć zastosowanie przeszklonej stolarki drzwiowej. W obu kolekcjach znajdziemy szeroką gamę modeli o różnych rozmiarach i wzorach szkleń. Na szczególną uwagę zasługują warianty, w których szkło stanowi niemal całą powierzchnię skrzydła. W serii SEMPRE VERSE są dostępne szkła mleczne oraz z dekorem, natomiast w stolarce ASTRO LUX zastosowano gładkie szkło matowe, na którego powierzchni znajdują się ozdobne poziome pasy przechodzące w ryflowania na fornirowanych krawędziach drzwi. Każdy z modeli stanowi atrakcyjną ozdobę wnętrza, a także funkcjonalne rozwiązanie, które rozświetli pomieszczenie i nada mu przestronności.

Wnętrze z pazurem

Odzwier ciedleniem kobiety z ostrym temperamentem będzie stylizacja z zastosowaniem mocnego akcentu kolorystycznego. Nasycona barwa np. fioletu lub fuksji zestawiona z kontrastową bielą tworzy energetyczne połączenie, w którym wyraźnie jest zarysowany kobiecy charakter. Dla urozmaicenia monochromatycznej kompozycji warto wprowadzić dodatkową barwę np. szarość, która doskonale sprawdza się w takich połączeniach. W odważnym i nowoczesnym wnętrzu nie powinno zabraknąć błysku. Bardzo często stosuje się elementy ze szkła transparentnego lub barwionego, błyszczącą glazurę lub chromowane dodatki. Oczywiście decydując się na takie rozwiązanie, należy wybrać tylko kilka z dostępnych możliwości, aby nie wprowadzić do wnętrza chaosu. Akcent koloru powinien być wyraźny i pojawiać się w kilku miejscach, a jednocześnie zachować wyważone proporcje z dominującą bielą. W takich stylizacjach najkorzystniej prezentuje się stolarka drzwiowa o gładkiej malowanej powierzchni. Kolekcje drzwi ASTRO oraz MODERN DUO są malowane w kolorach bogatej palety RAL oraz NCS. Kolor skrzydła powinien być zgodny z kolorystyką całej stylizacji. Z powodzeniem możemy zastosować białe drzwi, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z niewielkim pomieszczeniem. Jeżeli nie jesteśmy ograniczeni wielkością przestrzeni, warto rozważyć stolarkę w roli głównego akcentu kolorystycznego, co umożliwi nam różnorodność odcieni dostępnych w palecie RAL. Może to być całe skrzydło pokryte wybraną barwą lub tylko jego część, jeśli wybierzemy wersję przeszkloną. W obu przypadkach osiągniemy bardzo ciekawy i modny efekt estetyczny. Wariant ze szkleniem jest polecany zwłaszcza tym, którzy obawiają się, że odważny kolor stolarki spowoduje, że wnętrze stanie się zbyt przytłaczające. Jednocześnie rozwiązanie to stanowi stylową dekorację i podkreśla oryginalny charakter aranżacji.

Poducen t: POL-SKONE Sp. z o.o.

Cena:

Drzwi ASTRO LUX, cena skrzydła: od 869 zł netto

Drzwi SEMPRE VERSE, cena skrzydła: od 486 zł netto

Drzwi MODERN DUO, cena skrzydła: od 867 zł netto

Więcej informacji na stronie: www.pol-skone.pl

Informa cje o firmie:

POL-SKONE Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm branży stolarki budowlanej. Ofertę firmy stanowią: drzwi wewnętrzne (malowane, okleinowane, laminowane i fornirowane); drzwi techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe), drzwi zewnętrzne, okna drewniane, ościeżnice, listwy drzwiowe i przypodłogowe a także okiennice.

POL-SKONE jest obecna na polskim rynku od 1990 roku. Obecnie dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi w Lublinie, Biłgoraju i Niemcach. Zatrudnia ponad 900 wysoko wykwalifikowanych pracowników. Produkuje swoje wyroby od podstaw z najlepszego gatunkowo drewna pochodzącego wyłącznie z polskich lasów. POL-SKONE posiada rozwiniętą sieć sprzedaży na terenie Polski, a także eksportuje swoje produkty do Czech, Słowacji, Szwecji, Ukrainy, Rumuni, Łotwy, Litwy, Włoch, Białorusi, Norwegi, Rosji, Francji, Niemiec i Holandii.

Celem firmy jest wytwarzanie wyrobów o jakości spełniającej oczekiwania Klientów oraz utrwalenie opinii zaufanego partnera. W roku 2000 firma uzyskała w placówce certyfikującej Rheinisch-Westfälischer TÜV e.V. certyfikat na System Zapewnienia Jakości zgodny z normą ISO 9001, zaś w 2010 roku przeszła pozytywnie audyt na zgodność z normą PN EN ISO 9001:2009.

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość wykonania produktów POL-SKONE zostały wielokrotnie docenione przez eksperckie gremia. Firma została dwukrotnie uhonorowana Polskim Godłem Promocyjnym “Teraz Polska” za serię drzwi wewnątrzlokalowych w 2001 roku oraz za drzwi techniczne przeciwpożarowe systemu POL-SKONE FR w 2002 roku. Przedsiębiorstwo jest także zdobywcą wielu nagród targowych oraz posiadaczem Złotego Certyfikatu “Przedsiębiorstwo Fair Play” uzyskanego w 2001 roku.

Firma POL-SKONE opiera swoje działania na zrównoważonym rozwoju spełniając najwyższe standardy społeczne i środowiskowe na rynku. Jako jedna z nielicznych w Polsce otrzymała międzynarodowy Certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) świadczącym o odpowiedzialnym zarządzaniu gospodarką leśną. Firma POL-SKONE jest również zdobywcą odznaczenia “Zielona Marka”, będącego niezależnym certyfikatem wyróżniającym przyjazne środowisku i człowiekowi produkty. Wyróżnienie podkreśla energooszczędne cechy i korzyści ekonomiczne wynikające bezpośrednio z wyboru produktów oznaczonych tym logotypem.

Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Fot: freeimages.com

Podobne artykuły