Strona główna » Kolejne zajęcia w Polskiej Szkole we Fredrikstad

Kolejne zajęcia w Polskiej Szkole we Fredrikstad

dodane przez: Piotr B
Kolejne-zajecia-we-Fredrikstad

Kolejne zajęcia w Polskiej Szkole we Fredrikstad w nowym roku

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, Kochani Uczniowie

Witamy Wszystkich serdecznie w Nowym Roku 2017.

Wracamy do polskiej szkoły, zajęcia już 14.01.2017 jak zawsze rozpoczynamy 9:30 – wraz z kółkami  zainteresowań trwają do 14:30.

Ważne informacje Szkolne:

Mgr Aleksandra Adamik została dyrektorem Dydaktycznym Szkoły, wchodzi do Zarządu Szkoły i od 2-go semestru zaczyna pełnić funkcję z tym związane. Gratulujemy.

Pani Dyrektor będzie pełniła dyżur dla rodziców na 5-tej godzinie. Każdy rodzic, który chciałby porozmawiać proszony jest o wcześniejsze zgłoszenie w sekretariacie lub na e-mail: dyrektorszkolapolska@fredrikstad.com.pl

Zastępcą pani dyrektor została mgr Iwona Strand.

Zarząd Szkoły pozostaje, poza tym w składzie niezmiennym.

Wraz z nowym semestrem rozpoczyna z nami współpracę mgr Agnieszka Kietla-Rzewucka, która obejmie wychowawstwo klasy 6. Witamy ją serdecznie.

Od drugiego semestru nawiązujemy również współpracę z Psycholog mgr Anna Jonczyk Chmielecka. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: szkolapolska@fredrikstad.com.pl

Osoby zainteresowane zajęciami z Logopedą, informujemy iż zajęcia na dzień dzisiejszy zostały zawieszone Szkoła   poszukuje osobę odpowiedzialną na stanowisko logopedy do współpracy.

Roli Przewodniczącej Rady Rodziców podjęła się pełnić Marlena Pluta. Marlena jest jednocześnie przedstawicielem rodziców w Zarządzie Szkoły.

Przypominamy, iż rozpoczynamy przyjmowanie płatności za Drugi Semestr, termin upływa; 15. lutego 2017.

Wszelkie informacje w związku z płatnościami znajdują się na naszej stronie w zakładce Wszystko o szkole.

Kontakt e-mail: finanseszkolapolska@fredrikstad.com.pl

W związku z licznymi zapytaniami informujemy iż nabór do szkoły jest otwarty. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko uczestniczyło w zajęciach polskiej szkoły, możesz je zapisać na drugi semestr jeszcze w styczniu. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu bezpośrednio do Ani Policha-Szydłowskiej lub na e-mail: szkolapolska@fredrikstad.com.pl. Po prostu  przyjdź 14. stycznia i zapisz dziecko na zajęcia !

BAL KARNAWAŁOWY – 21.01.2017. godz: 13-15:30 UWAGA: Bal odbędzie się w salkach Kościoła St Brigitta Katolskie Kirke we Fredrikstad. Tego dnia nie ma zajęć dydaktycznych. Zapraszamy wszystkie polonijne dzieci.

Zarząd Szkoły

Kontakt: szkolapolska@fredrikstad.com.pl
tel 468-91-585

 

Źródło: Polska Społeczna Szkoła Sobotnia im. Janusza Korczaka (szkolapolska.com.pl)
Fot: własność redakcji

Podobne artykuły