Strona główna » Seminarium promujące polskie technologie IT

Seminarium promujące polskie technologie IT

dodane przez: Piotr B
polskie-technologie-IT

Seminarium promujące polskie technologie IT, które mogłyby znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech

W 16 czerwca 2017 r. Wydział Promocji Handlu i Inwestycji oraz Wydział Polityczno-Ekonomiczny Ambasady RP w Tokio planują zorganizować w japońskiej stolicy seminarium promujące polskie technologie IT, które mogłyby znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech.

Obecnie trwa nabór zgłoszeń polskich przedsiębiorstw/instytutów badawczych zainteresowanych udziałem w w/w wydarzeniu. Przeprowadzany jest on za pośrednictwem aplikacji internetowej dostępnej następującym linkiem:

http://doitwithpoland.appspot.com/presenters

Aby skorzystać z aplikacji należy zalogować się za pomocą nazwy użytkownika i hasła, które zainteresowani udziałem w niniejszej inicjatywie polscy przedsiębiorcy i przedstawiciele instytutów badawczych będą mogli uzyskać po zarejestrowaniu się za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego pod tym URL:

http://doitwithpoland.appspot.com/signup

Regulamin korzystania z aplikacji i wyboru uczestników seminarium zamieszczony został pod następującym adresem:

http://doitwithpoland.appspot.com/terms_and_conditions

Nabór potrwa do 28 lutego 2017 r. do końca dnia czasu japońskiego (JST). Limit zgłoszeń: 50 (na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy). Do udziału w seminarium zaproszonych zostanie co najmniej 7 prezentujących z Polski, których oferta spotkała się z największym zainteresowaniem potencjalnych japońskich uczestników imprezy (mierzonym za pomocą punktów przyznawanych zgodnie z zasadami i w terminach opisanych w w/w regulaminie).

Uprzejmie prosimy o rozważenie poinformowania o w/w inicjatywie polskich przedsiębiorstw z sektora IT i instytutów badawczych, z którymi Państwa fundacja utrzymuje kontakt. Zależy nam na tym, aby wzięły w niej udział również małe i średnie przedsiębiorstwa, w tym start-upy jak również instytuty badawcze gdyż w ich przypadku podróż do Tokio bez informacji o potencjalnym zainteresowaniu ich ofertą technologiczną ze strony Japończyków jest często mało realna. Nasza inicjatywa ma na celu dostarczyć polskim firmom właśnie takich informacji jeszcze przed podjęciem decyzji o wzięciu udziału w seminarium. Zamieszczenie informacji o własnej technologii mogącej znaleźć zastosowanie w sektorze FinTech w w/w aplikacji staje się tym samym okazją do praktycznie bezkosztowego pozyskania wiedzy przez polskie spółki i ośrodki naukowe o potencjalnym zainteresowaniu nią na japońskim rynku.

Więcej szczegółów: https://japan.trade.gov.pl/pl/f/view/fobject_id:368496

 

dodał: Bartosz Woźniczko

 

Źródło: Portal Promocji Eksportu (japan.trade.gov.pl)
Fot: własność redakcji

Podobne artykuły