Bajkowy urlop w Polsce - kampania promująca wypoczynek

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

No related posts were found

Pogoda

Reklama

Nasze społeczności

Video

Reklama

My na Twitterze

Pomagamy

Bajkowy urlop w Polsce – kampania promująca wypoczynek
Posted by

Bajkowy urlop w Polsce – kampania promująca wypoczynek

Bajkowy urlop w Polsce

– pod takim tytułem rozpoczęła się w największych polskich miastach kampania promująca wypoczynek w kraju.

Na początku stycznia 2014 roku w największych polskich miastach pojawiło się 184 zewnętrznych tablic reklamowych. Do 31 stycznia w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu, Opolu będzie można zobaczyć wypracowaną przez Polską Organizację Turystyczną wraz regionami linię kreacyjną. Po raz pierwszy powstał wspólny przekaz reklamowy, uwzględniający specyfikę wszystkich regionów. Wybór produktów a także motywów bajkowych został dokonany przy ścisłej współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi i ich akceptacji.

Kampania promuje produkty turystyczne województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, podlaskiego, opolskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego.

Przywołanie skojarzeń ze świata baśni i marzeń to zachęta do podróżowania po Polsce – kraju, w którym wszystko jest możliwe, bo wszystko, co ją tworzyło i tworzy jest unikatowe i inspirujące. Każdy region to inna opowieść, legenda i możliwości. Po prostu bajkowy urlop w Polsce!

Bajkowa kreacja już dziś zdobyła bardzo pozytywne opinie. Piękne fotografie z regionów chętnie pokazywane są przez media i komentowane na forach. Potrzeba spójnego przekazu reklamowego pozwoliła wypracować ujednoliconą linię kreacyjną a świadomość efektywności skoordynowanej współpracy, przekłada się na jej wykorzystywanie przez wszystkie regiony.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki (msport.gov.pl)
Fot: własność redakcji

Polecamy artykuł: Zagraniczna turystyka przyjazdowa do Polski w 2013 roku http://www.wirtualnaskandynawia.pl/zagraniczna-turystyka-przyjazdowa-polski-2013/

1 0 2392 03 lutego, 2014 News, Turystyka Luty 3, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Polecamy

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.