Bajkowy urlop w Polsce - kampania promująca wypoczynek

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

No related posts were found

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Video

My na Twitterze

Bajkowy urlop w Polsce – kampania promująca wypoczynek
Posted by

Bajkowy urlop w Polsce – kampania promująca wypoczynek

Bajkowy urlop w Polsce

– pod takim tytułem rozpoczęła się w największych polskich miastach kampania promująca wypoczynek w kraju.

Na początku stycznia 2014 roku w największych polskich miastach pojawiło się 184 zewnętrznych tablic reklamowych. Do 31 stycznia w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu, Opolu będzie można zobaczyć wypracowaną przez Polską Organizację Turystyczną wraz regionami linię kreacyjną. Po raz pierwszy powstał wspólny przekaz reklamowy, uwzględniający specyfikę wszystkich regionów. Wybór produktów a także motywów bajkowych został dokonany przy ścisłej współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi i ich akceptacji.

Kampania promuje produkty turystyczne województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego, śląskiego, podlaskiego, opolskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego.

Przywołanie skojarzeń ze świata baśni i marzeń to zachęta do podróżowania po Polsce – kraju, w którym wszystko jest możliwe, bo wszystko, co ją tworzyło i tworzy jest unikatowe i inspirujące. Każdy region to inna opowieść, legenda i możliwości. Po prostu bajkowy urlop w Polsce!

Bajkowa kreacja już dziś zdobyła bardzo pozytywne opinie. Piękne fotografie z regionów chętnie pokazywane są przez media i komentowane na forach. Potrzeba spójnego przekazu reklamowego pozwoliła wypracować ujednoliconą linię kreacyjną a świadomość efektywności skoordynowanej współpracy, przekłada się na jej wykorzystywanie przez wszystkie regiony.

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki (msport.gov.pl)
Fot: własność redakcji

Polecamy artykuł: Zagraniczna turystyka przyjazdowa do Polski w 2013 roku http://www.wirtualnaskandynawia.pl/zagraniczna-turystyka-przyjazdowa-polski-2013/

1 0 2516 03 lutego, 2014 News, Turystyka 3 lutego, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Przelicz waluty

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »

Pomagamy

Reklama

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej www.WirtualnaNorwegia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.