Strona główna » WOŚP w Norwegii

WOŚP w Norwegii

dodane przez: Beata B

22. FINAŁ WOŚP w Oslo – 12 stycznia 2014r. – NA ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DLA DZIECIĘCEJ MEDYCYNY RATUNKOWEJ I GODNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ SENIORÓW – Chateau Neuf, Slemdalsveien 15, 0369 Oslo, 15.30-20.30

Przypominamy, że Wośp w Oslo można również wesprzeć przekazując coś na licytację, która odbędzie się podczas imprezy w klubie Chateau Neuf ok. godz. 18.00.
Wszystkich darczyńców prosimy o maila na uci.org@gmail.com z krótkim opisem przedmiotu, jego zdjęciem oraz ceną od której można zacząć licytację.

Dary będzie można przynosić w godzinach od 14.00 do 15.30. Będą one licytowane w przypadkowej kolejności. Jeśli nie uda się zlicytować wszystkich podarków to będą one do odbioru po zakończonej licytacji.

Cały dochód ze wszystkich licytacji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Kto wystąpi na scenie podczas 22.finału Wośp w Oslo?

min. Fajne Chłopaki, Jabaman oraz DomiNation, w skład, którego wchodzi pięciu Norwegów: Glenn (gitara), Michael (gitara), Eirik (perkusista), Jørgen (basista), Sigurd (klawisze i pomoc techniczna) oraz jedyna dziewczyna i zarazem polska krew w zespole – Dominika (wokal). Zespół z piosenką ‘The rose and the thorn’ odniósł sukces plasując się na czwartym miejscu rockowej listy przebojów NRK ROCK URØRT.

Podczas 22. finału Wośp w Oslo Czeka na Was wiele atrakcji:) Pokaz pierwszej pomocy, licytacja, pokaz tańca, mnóstwo zabaw dla dzieci, claun

Nie może Was tam zabraknąć:) Zaczynamy o15.30
Zapraszamy!!!:)))

Podobne artykuły